На Тернопільщині підробляли харчі дорогих брендів

На Тернопільщині фасували макарони, розливали олію та клеїли на них етикетки дорогих брендів

Depo.Тернопіль
4 серпня 2017 16:20
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині підробляли харчі дорогих брендів

У Тернопільській області співробітники податкової поліції викрили керівників низки підприємств, які ухилились від сплати податків в особливо великому розмірі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу - ухилення від сплати податків, зборів, з'ясували, що керівники низки підприємств, які виробляли макаронні вироби і торгували харчами підробляли брендову продукцію. Так, вони за готівку закуповували соняшникову олію, оцет, борошно та макаронні вироби у фірм, зареєстрованих в Полтавській, Волинській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Дніпропетровській областях. Надалі розфасовували куплену продукцію і за готівку, без відображення операцій в податковому та бухгалтерському обліках, продавали суб'єктам оптової та роздрібної торгівлі.

Такі дії дозволили зловмисникам ухилитися від сплати податків в особливо великому розмірі.

У результаті 12 обшуків, проведених на території Тернопільської області і Києва, вилучили понад 1,2 мільйона гривень готівкою, пристрій для стрільби гумовими кулями, 32,3 т макаронних виробів, майже 50 тис. л соняшникової олії, оцту і оцтової кислоти, виробниче обладнання, етикетки, порожню тару, комп'ютерну техніка, фінансово-господарські документи і чорнові записи. Загальна вартість краму склала понад 2,4 млн грн.

Нагадаємо, на Тернопільщині "лівий" спирт переправляли поштою.

Більше про події Тернопільщини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері