На Тернопільщині ремонтують казарми за стандартами НАТО

У військовій частині в Теребовлі повним ходом ідуть ремонтні роботи

Depo.Тернопіль
19 червня 2017 10:21
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині ремонтують казарми за стандартами НАТО

На Тернопільщині капітально ремонтують військову частину, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Тenews.

У казармі провели перепланування із загальної на кубрикового типу за стандартами НАТО.

Цей тип житла для військових передбачає проживання в одній кімнаті лише 3-4 військовослужбовців особового складу. Окрім того, у казармі уже проведено внутрішні штукатурні роботи, підготовчі роботи для укладання підлоги. На даний час відновлюється фасад казарми - проводиться його утеплення та оздоблювальні роботи.

"Проект з казармено-житлового фонду у Теребовлі продуманий до деталей. Він відповідатиме усім стандартам НАТО. Маємо надію, що тут доволі комфортно розмістяться усі, хто нестиме службу у теребовлянській військовій частині", - каже очільник Тереболянської РДА Юрій Ништа.

Нагадаємо, на контрольно-пропускний пункті (КПП) уже вставлили енергозберігаючі вікна, замінили електропроводку, оббили стару штукатурку для нанесення нової, здійснили підготовчі роботи для укладання підлоги.

Рoбoтa вiйcькoвoї чacтини тут бyлa вiднoвлeнa нaпpикiнцi 2015 poкy. Вiйcькoвe мicтeчкo нe фyнкцioнyвaлa впpoдoвж 16 poкiв. Цьoгopiч з дepжaвнoгo бюджeтy видiлили пoнaд 9 мiльйoнiв гpивeнь caмe нa вiднoвлeння вiйcькoвoгo мicтeчкa в мicтi Тepeбoвлi Тepнoпiльcькoї apтилepiйcькoї бpигaди, дe зaплaнoвaнa чacткoвa диcлoкaцiя армійців.

Більше про події Тернопільщини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері