На Тернопільщині триває приписка юнаків до призовних дільниць

Військові комісаріати області вже приписали до призовних дільниць 35% юнаків

На Тернопільщині проводяться заходи щодо приписки юнаків 2002 року народження до призовних дільниць, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту Міноборони.

Кожного юнака відповідного віку викликають до військових комісаріатів, де вивчають на предмет придатності до військової служби та взяття їх на військовий облік.

Як повідомили в Тернопільському обласному військовому комісаріаті, цього року на призовних дільницях районних (міських) військкоматів на військовий облік буде взято понад 6000 юнаків.

"Триватиме приписна кампанія до 31 березня, під час якої юнаки пройдуть медичні комісії, будуть вивчені психологами й офіцерами військкоматів їх морально-ділові та фізичні якості. На підставі отриманих результатів кожен допризовник знатиме про те, в якому саме роді військ він зможе проходити службу, причину зняття з військового обліку," - розповідає заступник військового комісара облвійськкомату майор Юрій Дмитрів.

Ще до початку приписної кампанії особовий склад військових комісаріатів Тернопільщини провів низку підготовчих заходів. Результат якої говорить сам за себе - з початку приписної кампанії уже понад 2000 юнаків, а це біля 35% від загальної кількості, пройшли приписку до призовних дільниць області.

В період приписних кампаній офіцери військкоматів проводять також роз'яснювальну роботу щодо вступу молоді до вищих військових навчальних закладів та проходження військової служби за контрактом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль