На Тернопільщині відсвяткували Різдво 72 дітей з Донецької та Луганської областей (ФОТО)

Школярів зі Сходу гостинно прийняли сім'ї у Бережанському та Борщівському районах

У рамках програми "Схід та Захід разом" на Тернопільщині відсвяткували Різдво 72 дітей з Донецької та Луганської областей, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Юні гості ознайомилися з місцевими традиціями та отримали незабутні враження від найбільшої шопки в Україні, яка розташована у Тернополі. Для них організували культурно-розважальну програму, в рамках якої вони відвідали старовинні замки краю.

Школярів зі Сходу, яких гостинно прийняли сім'ї у Бережанському та Борщівському районах, привітала заступниця голови Тернопільської обласної державної адміністрації Світлана Беспоповцева та вручила солодкі подарунки.

"Ми раді, що одне з найвеличніших свят ви зустріли саме на Тернопільщині. Наша область багата на традиції та колядки, тому це чудова нагода сповна відчути казкову атмосферу Різдва Христового," - зазначила у вітальному слові Світлана Беспоповцева.

Нагадаємо, діти зі Сходу України уже п'ятий рік поспіль святкують Різдво на Тернопільщині завдяки програмі "Схід та Захід разом". Торік школярі із Сєвєродонецька Луганської області долучилися й до колядувань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль