ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині виявили сотні іноземців, що порушили міграційні вимоги

Правоохоронці області підвели підсумки профілактичних заходів "Мігрант"

Depo.Тернопіль
14 травня 2018 20:25
ФОТО: depo.ua

Поліцейські підвели підсумки профілактичних заходів "Мігрант", що стосувалися нагляду та контролю за виконанням іноземними громадянами законодавства в міграційній сфері, пеоедає Depo.Тернопіль з посиланням на пост управління ДМС області в ФБ.

"Стосовно 54 іноземців, які перебували на території України без законних підстав, прийняли рішення про примусове повернення з України, 10 з них заборонено в'їзд в Україну, - звітують правоохоронці. - Подали до суду 5 адміністративних позовів про примусове видворення за межі України. 4 іноземців уже видворено за межі України, один затриманий та перебуває в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців."

Також одному іноземцеві скасували посвідку на тимчасове проживання. З таким клопотанням звернулася дружина іноземця, оскільки чоловік регулярно спричиняв насильство в сім'ї. А громадянину Грузії, який міг нести загрозу інтересам національної безпеки, скорочено строк тимчасового перебування в Україні, громадянину Азербайджану, який заборгував нашій державі декілька десятків тисяч гривень, скасували дозвіл на імміграцію.

За період проведення операції "Мігрант" за порушення встановлених правил перебування в Україні на підставі ч.1 ст.203 КУпАП притягнули до адміністративної відповідальності 130 іноземців та осіб без громадянства. За сприяння іноземцям у скоєнні цих правопорушень до адміністративної відповідальності притягнули за ст.205 КУпАП - 18, за ст. 204 КУпАП - трьох громадян України та за ст.206 КУпАП - одного громадянина України.

Нагадаємо, більше 200 різноманітних порушень міграційного законодавства виявили й на Хмельниччині.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook