ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині запроваджують пілотний проект - групи реагування на факти домашнього насильства

У Тернополі створюють поліцейські мобільні групи з реагування на факти домашнього насильства

Depo.Тернопіль
8 жовтня 2018 12:50
ФОТО: depo.ua

У Тернополі стартує пілотний проект "Поліна", метою якого є створення мобільних груп, які протидіятимуть насильству в сім'ях, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу поліції Тернопільщини.

Відбір поліцейських, які виявили бажання працювати у складі мобільних груп, відбувся в Головному управлінні Нацполіції області. Кандидатів обирали серед патрульних поліцейських, дільничних офіцерів поліції та працівників ювенальної превенції. Співбесіду з ними проводили співробітники Департаменту превентивної діяльності Національної поліції та представник ОБСЄ.

Поліцейські мобільні групи будуть виїжджати лише на виклики про домашнє насильство і реагуватимуть та надаватимуть допомогу тим, хто від нього потерпає. До їх складу увійдуть як чоловіки, так і жінки.

Це пілотний проект, який дістав назву "ПОЛІНА" - ПОЛІція проти Насильства" і впроваджується за підтримки МВС, Нацполіції та місії ОБСЄ на загальнонаціональному рівні.

За результатами співбесіди відібрали 10 кандидатів для роботи у складі мобільних груп. Усі поліцейські пройдуть спеціальне навчання в інтерактивних кімнатах, де їх підготують до практичної діяльності.

Нагадаємо, у 2017 році в Україні за 9 місяців зафіксовано 71 тис. звернень про випадки домашнього насильства, переважно від жінок.

У квітні стало відомо, що Міністерство внутрішніх справ України розробляє механізм обліку випадків домашнього насилля.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook