ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині діти учасників АТО навчатимуться безкоштовно

Тернопільська облрада ухвалила рішення компенсувати з обласного бюджету вартість навчання дітей учасників АТО у комунальних закладах
Depo.Тернопіль
19 лютого 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині діти учасників АТО навчатимуться безкоштовно
На Тернопільщині діти учасників АТО навчатимуться безкоштовно

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ternopoliany.te, облрада вже доручила державній адміністрації вивчити питання щодо кількості дітей цієї пільгової категорії, які навчаються на платній формі навчання.

Постійна комісія з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей на своєму засіданні розглянула інформацію та пропозиції департаменту освіти і науки ОДА та прийняла рішення про доопрацювання документу.

Заступник голови облради Любомир Крупа на робочій нараді 17 лютого доручив департаментам ОДА у десятиденний термін розробити механізми компенсації вартості навчання дітей із сімей учасників АТО за рахунок коштів обласного бюджету.

"Механізм вирішення важливого соціального питання запущено, – повідомляє депутат-ініціатор Володимир Болєщук. – На найближчій сесії обласної ради ми внесемо зміни до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення АТО на 2015-2019 роки".

Пільги на навчання для таких студентів передбачені цілим рядом законів, проте і досі Уряд не розробив механізми реалізації цих соціальних гарантій.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький