ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині працюватиме унікальна літня школа

У Зарваниці відкривають тижневу релігієзнавчу літню школи
Depo.Тернопіль
13 березня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині працюватиме унікальна літня школа
На Тернопільщині працюватиме унікальна літня школа

З 20 до 26 червня у Зарваниці буде проходити релігієзнавча літня школа, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Інфопростір Тернопілля".

Тернопільський національний педагогічний університет виступив ініціатором такого літнього відпочинку дітей. Головною ж темою будуть міжконфесійні відносини, їх історія і тенденції сучасних процесів в Україні.

"Наша мета - створити поле дискусії з релігійних проблем. оскільки це болюча тема і у нас навчаються діти різних конфесійних орієнтацій. От створити це поле толерантності. Пізнати один одного не тільки теоретично,але й створити умови практик, коли можна поспілкуватися із представниками різних конфесій," – ділиться ідеєю координатор релігієзнавчої школи Елла Бистрицька.

Обов’язковою умовою для зарахування на навчанняу релігієзнавчу школу є підготовка наукового реферату. Теми зазначені на офіційному сайті Тернопільського національного педагогічного університету.

Учасниками літньої школи можуть стати студенти та старшокласників. Навчання у літній школі безкоштовне (включає в себе проживання та харчування).

Заняття проходитимуть на базі Марійського духовного центру "Зарваниця".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький