ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині черговий скандал з директором освітнього закладу

Батьки неодноразово скаржилися на директора-п'яничку, але "віз і нині там"
Depo.Тернопіль
22 лютого 2016 15:15
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині черговий скандал з директором освітнього закладу
На Тернопільщині черговий скандал з директором освітнього закладу

У Великобірківській школі-гімназії, що поблизу Тернополя, директор школи приходить нетверезий до дітей, дозволяє собі ще й масу інших "вольностей", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук Галини Боєчко.

Директор збирає гроші, які йдуть невідомо на що, а сама школа — в аварійному стані. Батьки написали заяву до керівників району та області.

"У школі навчається 444 учні, але є одна велика проблема-директор цієї школи, який в нетверезому стані ходить по школі в робочий час, не проводить свої уроки (не в силі їх проводити), зривається на дітях і вчителях, привласнює батьківські кошти і за них не відзвітовує, вимагає кошти у батьків, нібито на потреби школи і т.д. Навіть вчора він зробив збори для голів батьківських комітетів на 16.00, сам прийшов о 17.40 і ледве стояв на ногах, побачив батьків і...втік. Описувати можна до безконечності за всі роки його "правління". Все було б не так погано, мабуть, якби у цій школі не навчались і мої діти і те, що робиться не може мене не хвилювати, — пише Галина Боєчко.

На Тернопільщині школу-гімназію очолює директор-п'яничка - фото 1

На Тернопільщині школу-гімназію очолює директор-п'яничка - фото 2

Батьки розповідають також, що школа в жахливому стані: дах протікає, спортзал в аварійному стані, санвузли (на які батьки здавали кошти багато років) до цього часу не зроблені.

Не дивлячись на це, діти виграють олімпіади, спортивні змагання, навчаються добре, але терпіти директора в школі більше не можуть.

За словами батьків, вони вже звертались в районний відділ освіти. У відповідь отримали відписку, а в поведінці директора нічого не змінилось.

 Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький