ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині сміттєсортувальна лінія за два мільйони заіржавіла без роботи

Дороговартісну лінію закупили ще 2009 року, проте за сім років так і не запустили її. Тепер на відновлення потрібна купа грошей
Depo.Тернопіль
21 березня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
На Тернопільщині сміттєсортувальна лінія за два мільйони заіржавіла без роботи
На Тернопільщині сміттєсортувальна лінія за два мільйони заіржавіла без роботи

Першу сміттєсортувальну лінію на Тернопільщині, яку закупили ще 2009 року, так і не запустили. Як результат - зараз вона не придатна для експлуатації, оскільки заіржавіла, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомив голова Тернопільскої облради Віктор Овчарук, звітуючи за 100 днів своєї роботи, обладнання уже вийшло з ладу і тепер потрібні значні кошти на відновлення лінії.

Спочатку сміттєсортувальну лінію зберігали у Скалаті Підволочиського району і планували переробляти сміття чи не з усієї області там.

Згодом, зі зміною керівництва обласної ради, сміттєсортувальну лінію тягали по усій території області – і зупинилися на ідеї переробки сміття у селі Малашівці Зборівського району.

Але жодне керівництво обласної ради досі не взяло на себе екологічний тягар попередників і тепер новообраний керівник обласної ради ствердив, що ввести в експлуатацію сміттєсортувальну лінію так і не вдасться – вона просто заржавіла.

Очільник області також запропонував створити спеціальну комісію, яка б оцінила збитки та винести на суд громадськості питання доцільності додаткового виділення коштів на ремонт зіпсованої лінії.

Також читайте На Тернопільщині протестують проти сміттєпереробного заводу

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький