ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На вулиці Тернополя виїхало соціальне таксі

Автомобіль для людей з обмеженими можливостями із спеціальним підйомником презентували містянам

Depo.Тернопіль
24 квітня 2018 22:25
ФОТО: depo.ua

Автомобіль для людей з обмеженими можливостями із спеціальним підйомником презентували містянам, передає Depo.Тернопіль за інформацією сайту облради.

Діятиме соціальне таксі при благодійному фонді "Карітас-Тернопіль". Замовити його можна телефоном. Послуга таксі безкоштовна.

У Тернополі проживає близько п'ять сотень людей на візках. Таксі підвозитиме клієнтів у медичні заклади, адміністративні будівлі, а також на різноманітні заходи.

Зініціювали його появу активні волонтери. Вони ж збирали необхідні кошти.

"Візьми і зроби - за таким принципом працюють наші волонтери. Переконаний, що вони зможуть довести до кінця усі свої задуми, - каже заступник голови обласної ради Любомир Крупа. - Соціальні проекти, які започатковують громадян - ознака свідомого громадянського суспільства. Будується воно спільними зусиллями усіх інституцій - церкви, органів влади, активних людей."

В урочистостях взяли участь керівники області та міста, депутати, волонтери, меценати.Після молебня архієпископ Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк освятив автомобіль на "добру роботу для потребуючих".

Нагадаємо, з минулої весни й у Хмельницькому курсує безкоштовно соціальне таксі.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook