ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Патрульні поліцейські Тернополя сіли за парти

У ролі вчителів виступили інспектори-вибухотехніки
Depo.Тернопіль
29 березня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
Патрульні поліцейські Тернополя сіли за парти
Патрульні поліцейські Тернополя сіли за парти

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області, патрульних поліцейських навчають розпізнавати вибухонебезпечні предмети та правилам поведінки з ними фахівці вибухотехнічного сектору.

Патрульні поліцейські Тернополя сіли за парти - фото 1

Інспектори розповідають "копам" про різні види вибухонебезпечних пристроїв, навчають як діяти при виявлені підозрілих предметів у приміщеннях, громадських місцях чи транспорті.

Після теоретичної частини - практика. Вибухотехніки наочно показали як потрібно поводитися з небезпечними предметами, продемонстрували патрульним різні види ручних гранат, тротилові шашки, саморобні вибухівки. Також розповіли як спрацьовують різні пристрої. І найголовніше - наголосили про заходи, які можуть мінімізувати можливі негативні наслідки.

Рядовий патрульної поліції Юрій Залеський наголошує на необхідності таких занять: " Вважаю, що подібною інформацією мають володіти й пересічні громадяни. Зараз з зони АТО до нас потрапляє багато небезпечних предметів, тому такі знання необхідні, у першу чергу задля власної безпеки".

Патрульні поліцейські Тернополя сіли за парти - фото 2

Самі працівники вибухотехнічного сектору переконані, що навчання дозволять патрульним вдосконалити свої професійні навички, знати, як діяти в небезпечних ситуаціях.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький