ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пенітенціарії Тернопільщини зумисне не відпускають ув'язнених

Адміністрації установи штучно стримують процес дострокового звільнення в’язнів за що і будуть покарані прокуратурою
Depo.Тернопіль
3 березня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
Пенітенціарії Тернопільщини зумисне не відпускають ув
Пенітенціарії Тернопільщини зумисне не відпускають ув'язнених

Адміністрації установ виконання покарань УДПтС України в області, загалом, додержуються вимоги кримінально-виконавчого законодавства,повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Прес-службу прокуратури Тернопільської області.

Але, кремими начальниками відділень виправних колоній соціально-виховна робота із засудженими проводиться формально, допускаються факти складання необ’єктивних характеристик на засуджених, особливо при вирішенні питань про застосування до них заохочувальних норм.

Під час перевірок також особливу увагу звернуто на додержання законності при застосуванні до засуджених передбачених ст.ст. 130-135 КВК України заходів заохочення і стягнення. Встановлено, що при зменшенні у 2015 році чисельності засуджених однієї з виправних колоній, залишилась незмінною кількість вчинених засудженими порушень режиму тримання та накладених дисциплінарних стягнень, а кількість застосованих до них заходів заохочень суттєво зменшилась. Це свідчить про намагання адміністрації установи штучно стримувати процес дострокового звільнення в’язнів від відбування покарання та зводить нанівець позитивні результати виховного впливу.

З метою усунення виявлених порушень кримінально-виконавчого законодавства та притягнення винних осіб до відповідальності, органами прокуратури області керівництву УДПтС України в області та установ виконання покарань внесено 12 вказівок, які перебувають на розгляді.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький