Перед Різдвом на Тернопільщині знайшли "подарунок" зі Львова

В області виявили ще один випадок несанкціонованого вивезення твердих побутових відходів з сусіднього обласного центру

На Тернопільщині виявили сміттєвий “подарунок” зі Львова, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Держекоінспекції у Тернопільській області.

В урочищі “Кар’єр”  на території Беримівської сільської ради Зборівського району знайшли дві купи твердих побутових відходів загальним об’ємом 334,5 м куб.

Площа засміченої ділянки склала 232 м кв. Збитки, завдані навколишньому природному середовищу засміченням, становлять 1744 грн, - порахували у відомстві.

За інформацією ДЕІ, у складі побутових відходів виявлено свіжий чек за послуги ресторану швидкого харчування “Кебаб Шеф” зі Львова та товарно-транспортну накладну, виписану в цьому ж місті.

Відтак, Беримівську сільраду зобов’язано вирішити питання з ліквідації відходів. Аналогічній лист для прийняття рішення надіслали постійнодіючій комісії з питань поводження з безгосподарними відходами Тернопільської ОДА.

У зв’язку із тим, що у даному порушенні вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.239 ККУ - забруднення або псування земель, матеріали направлено до Зборівського відділення поліції для встановлення винних. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль