ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Переселенка з Луганська організувала в Тернополі безкоштовний магазин (ФОТО)

Проект "Соціальний гардероб" запрацював під гаслом "Можеш - принеси, потребуєш - візьми"

Depo.Тернопіль
7 грудня 2017 12:02
ФОТО: depo.ua

Безкоштовний магазин, який організувала за підтримки вже місцевих подруг переселенка, з'явився у Тернополі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Добу".

"Можеш - принеси, потребуєш - візьми", - такою є суть проекту "Соціальний гардероб".

Тепер люди, які мають потребу в одязі чи взутті, але не мають грошей, можуть скористатися таким собі безкоштовним магазином одягу.

Луганчанка Яня Шкуратова втілила свій задум разом подругами, адже на власному досвіді знає, як починати життя без копійки і "з нуля".

"Ми зрозуміли, що є багато людей які мають потребу в одязі, взутті, особливо одязі для дітей. І в нас виникла ідея - створити такий гардероб, де одні люди можуть приносити речі, інші брати, якщо мають таку необхідність. Це буде працювати як магазин, але де не потрібно платити гроші. Щоб отримати речі, треба показати документ, що засвідчує статус: це люди з інвалідністю, пенсіонери, малозабезпечені, багатодітні," - каже Яна Шкуратова.

Незабаром тут має і відкритися майстерня з ремонту одягу.

Нагадаємо, на Харківщині колишні мешканці тимчасово окупованих територій вирощують часник, готують унікальні соління та влаштовують "казку на висоті".

Внутрішньо ж переміщеним особам надаватимуть фінансову допомогу для здобуття професії - в Україні реалізується черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості переселенців з Донецької й Луганської областей.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері