ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перша в Україні соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид відкрилася у Тернополі

Тернопільщина долучилася до світового проекту, що успішно реалізується у 80 країнах світу

Depo.Тернопіль
9 жовтня 2018 15:33
ФОТО: depo.ua

У Тернополі на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - правового ліцею №2 відкрили першу в Україні соціально-спортивну школу Фонду Реал Мадрид, передає Depo.Тернопіль.

Як повідомили у прес-службі ОДА, це стало можливим завдяки плідній співпраці Федерації футболу Тернопільської області, громадській організації "Епіцентр дітям", Фонду "Реал Мадрид Іспанія" та Альваро Арбелоа - уповноваженому послу клубу "Реал Мадрид". У центрі займатимуться діти з соціально незахищених верств населення. Заняття відбуватимуться на безоплатній основі.

Про те, що для Фонду Реал Мадрид є за честь відкривати спортивну школу на Тернопільщині, зазначив уповноважений посол клубу Реал Мадрид Альваро Арбелоа.

"Коли я був гравцем Реал Мадриду, то як і я, так і інші гравці клубу були впевнені, що ми маємо грати і вигравати всі матчі. Утім, Реал Мадрид має на меті бути найкращим не лише під час гри, а й поза грою. Саме через це 20 років тому ми створили цей фонд і допомогли тисячам дітей досягти поставлених цілей. Як посол Фонду Реал Мадрид я бачу плоди, які дав Фонд, і я дуже радий бачити те, чого ми досягли. Тож, дякую всім вболівальникам. Дякую усім партнерам, які долучилися до реалізації проекту", – звернувся Альваро Арбелоа.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook