ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перші пішли: На Тернопільщині почали штрафувати водіїв за перевищення швидкості

Патрульні почали використовувати прилад вимірювання швидкості руху автомобілів радаром TruCAM

Depo.Тернопіль
4 грудня 2018 15:32
ФОТО: depo.ua

TruCAM використовується на трасі Тернопіль - Львів в межах Тернопільської області, повідомляє Depo.Тернопіль.

Як інформують в прес-службі УПП Тернопільщини, за перший день роботи патрульні поліцейські зробили заміри 80 автомобілів. Сім водіїв перевищили швидкість більше, ніж на 20 км/год.

Більшість порушників визнавали свою провину, погоджувалися з результатом і говорили, що поспішали, не помітивши знаку. Рекорд швидкості за перший день роботи приладу TruCAM - 91 км/год.

Згідно ч.1 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год - тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; а згідно ч.3 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

З 3 грудня 2018 року на дорозі міжнародного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська інспектори управління патрульної поліції в Тернопільській області фіксуватимуть швидкість автотранспорту за допомогою приладу TruCAM.

Про його використання будуть повідомляти встановлені дорожні знаки 5.70, які попереджатимуть водіїв про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень Правил дорожнього рухута встановлені:

- 0 + 110 м в напрямку м. Львів;
- 16 км+ 070 м в напрямку м.Львів;
- 18 км + 200 м в напрямку м.Тернопіль;
- 32 км + 150 м в напрямку м. Львів;
- 34 км + 500 м в напрямку м.Тернопіль.

Нагадаємо, за перший місяць роботи камер фіксації перевищення швидкісного режиму на дорогах TruCam в Україні накладено штрафів на суму понад 2,28 млн грн.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook