ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Податок на розкішні авто заплатили вісім тернополян

З початку року власники дорогих авто сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини понад 180 тис. грн транспортного податку
Depo.Тернопіль
28 березня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua
Податок на розкішні авто заплатили вісім тернополян
Податок на розкішні авто заплатили вісім тернополян

Власники елітних автівок поповнили бюджет Тернополя на більш як 180 тисяч гривень, передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в Тернопільській області.

Зокрема, фізичні особи сплатили 20,8 тис. грн "автомобільного" податку, а юридичні – 161,7 тис. гривень.

Таким чином виходить, що транспортний податок поки що заплачений орієнтовно за 8 автомобілів (1 – фізичні особи, і 7 – юридичні), адже розмір податку становить 25 000 грн.

Тепер об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня (1,03 млн грн). У 2015 році транспортний податок сплачували власники автомобілів, які використовувалися до 5 років та мали об’єм циліндрів двигуна понад 3 тис. куб. см.

Платниками транспортного податку, як і торік, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. Ставка не змінилась – 25 000 гривень на рік за кожен автомобіль.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький