ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поляки проведуть безкоштовний вишкіл для військових Тернопільщини

У Тернополі польські колеги планують створити навчальний осередок для військових
Depo.Тернопіль
12 березня 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
Поляки проведуть безкоштовний вишкіл для військових Тернопільщини
Поляки проведуть безкоштовний вишкіл для військових Тернопільщини

В рамках грантової програми польські колеги планують створити у Тернополі єдиний потужний осередок, де всі мобілізовані зможуть пройти вишкіл на цілком безкоштовній основі, передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Тернопільської ОДА.

Окрім навиків у військовій сфері, бійці освоять особливості надання медичної допомоги у польових умовах, курси тактичної медицини, спрямованої на порятунок життя пораненого.

"Ми зацікавлені у налагодженні якнайширшої співпраці у сфері медицини, — підкреслив Директор Регіону Східної Європи Стефан Кущак. — Розглядаємо питання створення у Тернополі навчального осередку для військових цілей, співпраці зі шпиталями та медичним університетом. Також хочемо започаткувати проведення в області сучасних тренінгів для військових та пожежних цілей".

До слова, компанія "Медлайн Sp.Z.o.o" вже протягом 25 років є постачальником медичного обладнання у польські лікарні, медичні заклади, університети з метою навчання. А також обладнання для порятунку в пожежні служби, польську армію, прикордонну службу та поліцію.

"В такому осередку військовослужбовці отримуватимуть нові знання у справжніх бойових умовах. Навчання у даній сфері стане максимально ефективним, якщо в ньому буде присутній реальний елемент стресу, — розповідає регіональний менеджер Східної Європи Володимир Грицина. — Тобто, на полігоні пересуватиметься військова техніка, лунатимуть вистріли та вибухи".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький