ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рівненські коні переїдуть до Тернополя

Коней з Рівненської атомної станції передадуть тернополянам
Depo.Тернопіль
22 лютого 2016 09:59
ФОТО: depo.ua
Рівненські коні переїдуть до Тернополя
Рівненські коні переїдуть до Тернополя

Рівненська атомна станція заявила, що утримувати кінно-спортивну базу — збитково, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу РАЕС.

Під час позачергової сесії Кузнецовської міської ради, до депутатів звернулися відвідувачі кінно-спортивної бази ВП "Рівненська АЕС", яких турбувало питання можливого закриття бази, на якій вони займаються.

Президента НАЕК "Енергоатом" проситимуть не закривати у Кузнецовську кінно-спортивну базу.

Проте РАЕС на офіційному сайті вже заявила, що є державним підприємством з чітко визначеним завданням — безпечне виробництво електричної та теплової енергії. І не має можливості утримувати на балансі ряд переданих їй ще за радянських часів об'єктів.Одним з таких об'єктів і є заснована у 1996 році кінно-спортивна база.

"Утримання бази є збитковим через низький попит на такі послуги для існуючої кількості жителів міста, враховуючи символічну вартість місячного абонементу 20 грн. та 47 грн. для дітей та дорослих відповідно", - каже головний інженер управління соціальних об’єктів РАЕС Валентин Делех.

Для врегулювання ситуації, підприємство звернулось до державного підприємства "Конярство України". 19 лютого 2015 року ДП "Конярство України" письмово підтвердило згоду на пропозицію безоплатної передачі коней та інвентарю, що перебувають на балансі електростанції, до філії "Західний племконецентр" м. Тернопіль. Рішенням комісії було дано згоду на передачу. Два міністерства — Мінагрополітики та Міненерговугілля, погодили передачу коней та інвентарю з державної у державну власність.

Наразі на завершальній стадії перебуває процес погодження передачі коней та інвентарю в інших державних органах.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький