UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Стартувала спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці"

Відбувається гра на місці найбільшого бою УПА з підрозділами НКВС, що у лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина).

Стартувала спортивно-патріотична Теренов…

Стартувала ювілейна 15 спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці", присвячена 75-й річниці створення УПА. Відбувається вона традиційно на місці найбільшого бою УПА з підрозділами НКВС, що у лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина), повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Український погляд".

Цього року на гру приїхало понад 200 учасників з усієї України – Харківщини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини, Львівщини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Луганщини та інших областей. Також приїхали учасники з Литви та Сполучених Штатів Америки.

Впродовж трьох днів намагатимуться прожити життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на "алярм", охороняти побратимів на "стійці", з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою.

Традиційно гру відкрили спільною молитвою. З вітальним словом для учасників виступили голова Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК Соломія Фаріон, голова проводу Вільних Людей Андрій Левус, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, ветеран УПА Василь Кирилюк.

"Це вже 15 гра, і зараз в організаційному комітеті немає жодної людини, яка стояла на витоках "Гурбів-Антонівців". Але гра продовжується і щороку збирає молодих патріотів. Я бажаю всім вдалої гри, гарної погоди, а також отримати від гри саме те, за чим ви приїхали", – сказала Соломія Фаріон.

Голова проводу Вільних Людей Андрій Левус зазначив: "Я також був учасником гри "Гурби-Антонівці", і хочу сказати, що вона є дуже важливою для молоді. Це, перш за все, фізичний та психологічний вишкіл, який в теперішніх умовах є надзвичайно важливим для кожного українця. Результати цього вишколу ми побачили на Революції Гідності, де учасники гри використовували здобуті навички на практиці. Ці навички допомагають і бійцям російсько-української війни, які ще вчора приїздили на терен, а зараз захищають Соборність України".

На відкриття гри завітав останній учасник Гурбинського бою Василь Кирилюк: "Сьогодні великий день, і я гордий, що ви пам'ятаєте про нашу боротьбу за незалежну Україну. Впевнений, що для вас це більше, ніж гра - це вишкіл. Вчіться, вишколюйтесь, загартовуйте свій дух та тіло. І пам'ятайте -майбутнє нашої країни не за олігархами, а саме за вами, молодими активними патріотами."

Довідково. "Гурби-Антонівці" проводяться з 2003 року Всеукраїнською молодіжною громадською організацією Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, з метою пропаганди патріотизму, здорового способу життя, спорту та національної єдності. Щороку гра відбувається у лісовому масиві Гурби, на терені площею 25 км кв. безперервно протягом 60 годин. У грі беруть участь 2 курені(команди), та загін диверсантів. Перемогу здобуває курінь, який зумів захопити прапор супротивника та здобути найбільшу кількість балів - "життів" суперника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme