ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Священики з Тернопільщини відвідали Ватикан

Глава Католицької Церкви зібрав священиків з усього світу, аби дати їм свої настанови та благословення
Depo.Тернопіль
18 лютого 2016 10:29
ФОТО: depo.ua
Священики з Тернопільщини відвідали Ватикан
Священики з Тернопільщини відвідали Ватикан

На цю подію було запрошено понад сім сотень священнослужителів з різних континентів світу. Серед них - католицькі священики двох обрядів з України та представники духовенства УГКЦ в діаспорі, - інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Напередодні Папа Римський Франциск звернувся до єпископів з проханням визначити священнослужителів, які б зголосилися б місіонерами милосердя. Ними з благословення митрополита кир Василія Семенюка на Тернопільщині стали о. Роман Дутчак (відповідальний за Ювілейний Рік у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії), о. Мартин Хомів (Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці), о. Василь Баглей (церква Успіння Пресвятої Богородиці смт. Козова) та о. Зеновій Пахолок (Марійський духовний центр у Зарваниці).

"Під час візиту до Риму священики отримали мандат святішого Отця, яким дозволяються відпускати гріхи зарезервовані Апостольським Престолом. Мова йде про дуже важкі провини, зокрема, скоєні супроти Церкви та Святих Тайн. Цими повноваженнями священнослужителі архиєпархії мають можливість користуватися протягом року Милосердя. Сповненою надзвичайних емоцій і духовного піднесення була наша аудієнція з Святішим Отцем у залі папи Григорія VII де папа звернувся до нас з таким словом:

"Бути Місіонерами Милосердя вимагає від вас бути свідками близькості Господа Бога та Його способу любити", – зазначив Папа Франциск, вказуючи на значення цього "особливого знаку" Ювілейного Року, поділившись думками про те, що слід вчинити для того, щоб це служіння "звершувалося послідовно та стало конкретною допомогою" для тих людей, які приступатимуть до них", - йдеться у повідомленні

У середу, 10 лютого, у Римо-Католицькій Церкві розпочався піст. Отці мали спільну Божественну в базиліці святого Петра з Папою Франциском. Це найбільша в світі церква, яка вміщає 20 тисяч людей. Відтак зустріч з братами, приналежними до Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, які здобувають вищі студії у Римі, ми мали в колегії святого Йосафата. Отці пройшли Святі Двері чотирьох Римських базилік та виконали умови повного відпусту.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький