ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопіль і Батумі обмінюватимуться студентами

Технічний університет у Тернополі підписав співпрацю із Батумі про обмін студентами
Depo.Тернопіль
12 березня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
Тернопіль і Батумі обмінюватимуться студентами
Тернопіль і Батумі обмінюватимуться студентами

Грузинська делегація з міста Батумі декілька днів перебувала у Тернополі, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Тернопільської мерії.

Грузини вивчали різні напрямки і готові надалі спрівпрацювати із міською радою.

"Наш візит був запланований так, щоб ми також могли відвідати інше місто-побратим Тернополя - польське місто Ниса. Ми хочемо організувати такий умовний трикутник Батумі-Тернопіль-Ниса, - розповідає заступник міського голови Батумі Іраклій Чавлеішвілі. - Під час візиту ми працювали по багатьох напрямках - бізнесу, культури та політики. Можемо зараз сказати, що будемо продовжувати нашу співпрацю із Тернополем у питаннях міського господарства, культури, спорту, освіти та бізнесу".

Інший делегат - представник бізнес-сектору Нурі Дзнегадзе зазначив, що у Тернополі делегати також відвідали місцеві підприємства, зокрема побували на меблевій та кондитерській фабриці, сільськогосподарському підприємстві.

"Продукція у вас хороша. Наприклад, у нас у Батумі зараз активно розвивається будівництво і магазин меблів був би доречним. Також ваша молочна продукція має визнаний авторитет, як і мука, інші зернові продукти, соняшникова олія. Надіюся, що наступної зустрічі ми будемо вже розповідати про конкретні реалізовані справи", - каже Нурі Дзнегадзе.

Заступник міського голови Леонід Бицюра додає, що у рамках візиту із грузинськими партнерами зустрілися представники структурних підрозділів міської ради, гостям організували презентацію програми відеоспостереження "Безпечне місто".

Окрім того, у ці дні Технічний університет підписав меморандум про співпрацю із Батумі у сфері підготовки ІТ-спеціалістів та обміну студентів. А один із делегатів - голова Комісії з питань освіти, науки, культури і спорту Верховної ради Аджарської автономної республіки Георгій Масалкін прочитав студентам Галицького коледжу лекцію із філософії.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький