ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільські діти зайнялися іміджем України в Європі

Діти з Тернопільщини презентуватимуть карту миру у Ризі та Варшаві
Depo.Тернопіль
15 березня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Тернопільські діти зайнялися іміджем України в Європі
Тернопільські діти зайнялися іміджем України в Європі

Шестеро дітей тернопільських АТОшників візьмуть участь в екскурсійній програмі у Литву, Латвію та Польщу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Тернопільської ОДА.

Поїдуть дітлахи у супроводі волонтерів.

Подорож відбудеться в рамках міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі", який проводиться за ініціативи Надзвичайного і Повноважного посла Угорщини в Україні Ерне Кешкеня, Почесного консула Угорщини в Івано-Франківську Василя Вишиванюка та благодійної організації "Фонд Відродження Прикарпаття".

Проект має на меті популяризувати Україну в цілому, підтримати її позитивний імідж в Європі, привернути увагу до захисту українських інтересів. 

Екскурсійна частина делегації юних Послів миру міжнародного соціально проекту "Діти за мир у всьому світі" розпочалася у Львові 12 березня.

Діти не тільки встановили новий рекорд України в категорії "Масові заходи" - "Найбільша карта Польщі створена руками дітей заради миру у всьому світі" (розміри рекордної карти 2*3 метри, кількість учасників рекорду - 300 дітей, кількість голубів миру, які розміщені на карті миру - 300), але й мали чудову екскурсію по місту.

Сьогодні ж діти повезли карту миру до Вільнюса. Впродовж трьох днів діти будуть мати нагоду презентувати карту миру у Ризі та Варшаві.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький