Тернопільські фіскали вилучили контрафактної продукції на 2,5 млн грн (ФОТО)

У правопорушника конфіскували 1,3 тис. літрів спирту, 9,4 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 1000 пачок тютюнових виробів

З незаконного обігу вилучили підакцизні товари на 2,5 млн гривень, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ДФС області.

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області припинили протиправну діяльність із реалізації контрафактних підакцизних товарів.

У ході проведення операції "Акциз-2019" встановлено, що житель одного із райцентрів області здійснює придбання з метою збуту та збут великих партій незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Накопичення фальсифікату з метою його подальшої реалізації здійснювалось у гаражних приміщеннях.

За результатами проведених заходів вилучили 1,3 тис. літрів спирту, 9,4 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 1000 пачок тютюнових виробів.

Загалом із незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму 2,5 млн гривень. Відтак упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку на суму понад 660 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в гаражному кооперативі Тернопільщини конфіскували спирт та алкоголь на 8,5 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль