ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільські перевізники вимагають підняти вартість проїзду в маршрутках

Цим питанням займеться виконавчий комітет
Depo.Тернопіль
20 березня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua
Тернопільські перевізники вимагають підняти вартість проїзду в маршрутках
Тернопільські перевізники вимагають підняти вартість проїзду в маршрутках

За підвищенням вартості проїзду в тролейбусах тернополян очікує ще один неприємний сюрприз, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ternopoliany

Цього разу від перевізників маршрутних таксі. Вже з наступного місяця у маршрутках тариф на перевезення найочевидніше піднімуть з трьох гривень до чотирьох.

В управлінні транспорту, комунікацій і зв’язку Тернопільської міської ради же просто розводять руками: "З початку весни ціни на проїзд в громадському транспорті мали зрости. Але подорожчання не відбулося тільки через помилку самих же перевізників – вони не подали в управління економіки документи, які б обґрунтовували необхідність збільшення ціни на проїзд в маршрутках, - каже начальник управління транспорту, комунікацій і зв’язку ТМР Ігор Мединський, –  зупинити процес підняття тарифу вже неможливо, адже перевізники стверджують, що в сучасних умовах за старими тарифами працювати не рентабельно і збитково".

Як тільки будуть зібрані та направлені усі підтверджувальні документи про витрати на паливно-мастильні матеріали, заробітну плату працівникам підприємств та підготовлена звітність про щоденні витрати, прийматиметься питання про затвердження нового тарифу.

Зараз перевізники обґрунтованою називають суму за проїзд в громадському транспорті на рівні 4 гривень.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький