ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільські рятувальники отримали німецьке спецобладнання для хімічної розвідки

Матеріально-технічна база рятувальників Тернопільщини поповнилась новим спеціальним обладнанням

Depo.Тернопіль
13 березня 2018 21:34
ФОТО: depo.ua

Для потреб відділення радіаційного та хімічного захисту групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС у Тернопільській області передали прилади хімічної розвідки, призначені для визначення хімічних речовин в сипучих матеріалах та воді, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу рятувальників.

Обладнання з комплектуючими матеріалами, на загальну суму понад 1,7 млн грн, для потреб українських рятувальників отримали від Федерального Міністерства закордонних справ (Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина).

Також очільник обласного ДСНС Віктор Маслей вручив матеріальні цінності й фахівцям групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Для службових потреб він передав піротехнікам оргтехніку, на загальну суму близько 34 тис. грн, отриману від Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках реалізації спільного проекту ДСНС України з ОБСЄ "Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності".

Цього ж дня співробітники привітали свого колегу - водія-сапера групи піротехнічних робіт старшого прапорщика служби цивільного захисту Івана Лісовського. За мужність та відвагу при виконанні завдань з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в жовтні 2017 року в місті Калинівка Вінницької області, начальник Ууправління вручив йому нагрудний знак "За відвагу в надзвичайній ситуації".

Нагадаємо, рятувальникам Тернопільщини періодично вручають нову техніку та спецобладнання.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook