ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тернопільським школярам доведеться вчитися у вихідні

Місцева влада, всупереч рекомендаціям МОНу, подовжить навчальний тиждень
Depo.Тернопіль
12 лютого 2016 08:08
ФОТО: depo.ua
Тернопільським школярам доведеться вчитися у вихідні
Тернопільським школярам доведеться вчитися у вихідні

Аби наздогнати пропущене через карантин, тернопільські учні вже один з своїх вихідних провели за партами, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на intb.te.

"Протягом січня у нас були пропущенні робочі дні у навчальних закладах у зв’язку із складною епідситуацією стосовно захворюваності на грип. Протягом цього періоду було пропущено 12 робочих днів. Через те, відновивши навчання, виникла проблема щодо відпрацювання цього робочого часу," – каже начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти міського управління освіти і науки Ірина Сум.

Однак, Міністерство освіти України рекомендувало більше не відпрацьовувати у суботу.

"МОН звертає увагу керівників навчальних закладів на те, що навчальні заклади не повинні перевищувати тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів," – йдеться в роз'ясненні відомства.

Тернопільська ж чиновниця каже, що зустрічалися з усіма директорами місцевих шкіл, порадились й вирішили – наздоганяти будуть все-таки у вихідний.

Однак відпрацьовуватимуть учні, уточняє Ірина Сум, не усі пропущенні дні, а лише кілька: "Для учнів 5-11 класів, погодьтеся, частина днів, які визначені на відпрацювання, іде за окремими графіками, а частина визначена також робочими суботами. Однак всі ці пропозиції були обговорені на спільних засіданнях педагогічної ради та ради школи у кожному навчальному закладі".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький