Тернопільський депутат постраждав від яйця

У вранішній штовханині під мерією в депутата від БПП Володимира Міська поцілили яйцем

24 квітня під час штурханини біля Тернопільської міськради постраждав від яйця Володимир Місько. Депутат вже написав заяву у поліцію та зняв побої у лікарні, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Тернопіль Наживо".

Яйце влучило у "порошенківця", коли він намагався провести у міську раду трьох депутатів з ВО "Свобода". Очевидно, Володимир Місько, потрапив під "постріл" "свободівців".

Активісти "Свободи" пропускали у приміщення міської ради всіх депутатів, журналістів, громадян, окрім трьох екс-свободівців.

Володимир Місько, як і ще група депутатів від БПП та "Самопомочі" втрутилися у процес перешкодження "свободівцями" потрапляння в раду своїх екс-однопартійців, від яких вимагали в них скласти мандат.

Іван Сороколіт, Ігор Турський та Роман Навроцький від початку своєї нової каденції лише формально рахувалися членами ВО "Свободи", заявляють в політсилі. Вони діяли, як хотіла і як вимагала обласна влада. Зокрема, вони не голосували за виділення земельної ділянки Українській Греко-католицькій церкві, за підтримку блокади Донбасу, за відкриті земельні аукціони. У своїх дописах вони стверджують, що "постраждали" за те, що не голосували зміни до Генплану Тернополя. Насправді ця "трійця" просто не прийшла на сесію, тому стверджувати, що вони були проти змін до Генплану було б неправдою.

Нагадаємо, через відсутність кворуму сесійне засідання Тернопільської міськради сьогодні навіть не почали.

Під міськрадою відранку зібрались чоловіки у масках, заблокувавши вхід депутатам на сесію.

Сюди ж і привезли смітник, в який, начебто, хотіли кинути когось із депутатів-екс-"свободівців". Тепер на цих трьох депутатів чинять моральний тиск, аби вони здали мандати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль