Тернопільський скандальний директор ПТУ побив підлітка і обіцяв "закопати"

Мати 15-літнього учня училища звернулася до правоохоронців

Учня училища одіозний і вже колишній директор побив в дворі гуртожитку, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сектору комунікації ГУ НП в Тернопільській області.

"З повідомленням про нанесення тілесних ушкоджень її неповнолітньому сину до правоохоронців Тернопільського відділу поліції звернулася мешканка села Іванчани Збаразького району. Учня побив тимчасово відсторонений від обов’язків керівника директор керівник училища," – пишуть в прокуратурі.

Хлопець розповідає, що на одному з занять у нього виник конфлікт з донькою директора, яка викладає в училищі. Педагог пожалілася на неслухняного учня батькові.

Вже ввечері вихователь гуртожитку, в якому проживає потерпілий, викликав хлопця на вулицю. Там його чекав директор закладу. Зі слів юнака, під час словесного конфлікту чоловік декілька разів вдарив його в обличчя.

Хлопець зателефонував батькам. А вже вранці мати хлопця звернулася за допомогою до правоохоронців. Наразі ті з’ясовують усі обставини інциденту і розпочали розслідування.

В інтернеті з'явилася і переписка товаришів потерпілого про інцидент.

Тернопільський скандальний директор ПТУ побив підлітка - фото 1

Опублікувала це активістка, яка стала на захист дітей, Наталія Литвин.

Тут Віталій Рудавський розповів про побиття товариша.

Нагадаємо, що директор у зв'язку з відкритим кримінальним провадженням та рішенням кадрової комісії департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА, тимчасово відсторонений від керівної посади, але продовжує працювати, як викладач.

Справу на нього завели через приниження учнів та жорстокого поводження з дітьми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль