Тернопільського патрульного покарали за корупцію

Правоохоронець не повідомив про суттєві зміни в майновому стані

На Тернопільщині за корупцію покараний патрульний поліцейський, що не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

Працівниками Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НП України за погодженням з прокуратурою області склали та направили до суду протокол про вчинення поліцейським Управління патрульної поліції в Тернопільській області правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП.

Встановлено, що поліцейський у вересні 2018 року придбав легковий автомобіль вартістю понад 200 тис грн. Відповідно до ст.52 Закону України "Про запобігання корупції" він був зобов'язаний упродовж 10 днів з моменту набуття права власності на вказаний транспортний засіб, повідомити НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, оскільки його вартість перевищувала 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01.01.2018.

Однак, правоохоронець повідомлення про суттєві зміни в майновому стані взагалі не подав до НАЗК.

Постановою Тернопільського міськрайонного суду його виразно винним у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Нагадаємо, на Тернопільщині оштрафували екс-податківця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль