Тернополяни чекають прізвищ "торговців" кримінальними справами

Громадськість Тернополя збурили масові обшуки. Тернополяни не вірять у непричетність до корупційних схем головних правоохоронців області

Тернополяни хочуть знати прізвища тих, хто "торгує" кримінальними справами в поліції та прокуратурі, передає Depo.Хмельницький з посилання на Часопис.

У Тернополі Національне антикорупційне бюро України провело широкомасштабну операцію, фігурантами якої стали вищі посадові особи поліції та прокуратури Тернопільщини.

Результат понад 40 обшуків - у службовому кабінеті заступника прокурора Тернопільської області вилучено п’ятдесят тисяч доларів США, за місцем проживання заступника начальника Головного управління поліції знайдено гранати та набої різного калібру.

Активіст Петро Дзвін написав на сторінках "Часопису" своє бачення ситуації. Зокрема, і назвав деякі прізвища людей, без яких, на його думку, не могли здіснюватися такі оборудки.

Далі приводимо повністю його допис:

"До заступника начальника Національної поліції області Руслана Балика звернулися з проханням "відмазати" у кримінальній справі. Оскільки останній опікується громадською безпекою, то він пішов до іншого заступника по слідчій роботі Казимира Попіля, який охоче взявся за справу, бо, вочевидь, з такими проханнями до нього звертаються не вперше.

Погодивши всі процесуальні питання з "близькими колегами" з прокуратури (прокурором міста Віталієм Сідоровим та заступником обласного прокурора Іваном Антюком) запросили в ініціаторів за різними даними від 12 до 16 тисяч доларів США. А щоб усім було добре, кожен із учасників "теми", а таких в корупційному ланцюжку, за даними НАБУ, 11 осіб, доплюсував до початкової суми ще й свій "бонус".

Проте напрацьована роками "схема"  дала збій і, напевне, що бізнес для цих "горе-бізнесменів" нарешті закінчився.

P.S. Не вірю, що пан Богомол та пан Мартинюк не знали, що відбувається у їх відомствах. Тому після всіх цих подій оцінку їх діяльності повинні дати не тільки в столиці, а й громадськість краю".

До слова, гучні обшуки в правоохоронців проводяться в той час, коли тернопільська поліція проходить переатестацію. Тож, вже зараз можна спрогнозувати, що поліцейська верхівка суттєво почиститься.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #НАБУ #СБУ