Троє депутатів з Тернопільщини заплатили штраф за несвоєчасно подані декларації

Обранці без поважних причин не відзвітували як годиться про свої доходи

Трьох депутатів органів місцевого самоврядування оштрафовано за порушення вимог фінансового контрою, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

Працівниками УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено протоколи про вчинення двома депутатами Козівської ОТГ та депутатом Залозецької селищної ради Зборівського району правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Депутати несвоєчасно без поважних причин подали декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

За результатами розгляду судами протоколів за порушення вимог фінансового контролю вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.

Нагадаємо, 16 депутатів однієї із ОТГ Монастириського району умисно не подали щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій органів місцевого самоврядування за 2017 р. Триває кримінальне провадження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль