У лісі 60 годин: На Тернопільщині збирається чергова теренова гра "Гурби -Антонівці" (ВІДЕО)

Українська юнь відтворюватиме партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС

У лісі 60 годин: На Тернопільщині збирає…

Розпочалось зголошення на найбільшу в Україні теренову гру "Гурби -Антонівці", повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на пост в ФБ спільноти.

"Гурби-Антонівці" - це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Впродовж трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.

Теренова гра проводиться для хлопців і дівчат 18-29 років з усієї України, для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі.

Відбудеться вона в період з 28 квітня по 01 травня 2018 року, у лісовому масиві біля села Антонівці, що у Тернопільcькій області.

Гра втриває весь час без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі.

За перемогу змагаються 2 курені - "Вовки" та "Леви". А "життя" учасника - це нарукавна пов'язка. Перемогти - означає здобути найбільшу кількість балів: "вбити" якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій. "Вбити" - означає зірвати нарукавну пов'язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь у грі безкоштовна. Організаторами заходу є Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Міністерство молоді та спорту України.

Нагадаємо, торік ювілейна 15 спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці", зібрала учасників з усієї України - Харківщини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини, Львівщини, Житомирщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Луганщини та інших областей. Також приїхали юнаки та дівчата з Литви та Сполучених Штатів Америки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook