ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тернополі хочуть купити верблюда за 110 тис. грн

Депутаті Тернопольської міськради збираються придбати верблюда для зоокутка
Depo.Тернопіль
23 лютого 2016 11:20
ФОТО: depo.ua
У Тернополі хочуть купити верблюда за 110 тис. грн
У Тернополі хочуть купити верблюда за 110 тис. грн

Як повідомляє DepoХмельницький з посиланням на "Фейсбук"-сторінку депутата міськради Олега Нитки, управління парків Тернопільської міської ради хоче купити верблюда за 110 тис.грн.

За інформацією депутата, верблюда чиновники хочуть придбати для зоокуточку, що в парку "Топільче".

"Такі серйозні питання розглядали, а тут нам дають прочитати лист звернення управління парків про те, що зоокутку, що в парку "Топільче", конче треба придбати нікого іншого як верблюда. Причому потратити на корабля пустелі вирішено 110 000 грн. Бюджетних коштів. З чого складена ціна і чого саме така сума не ясно… Та й ніхто не прийшов щоб пояснити… Просто лист. Дайте нам 110 000 грн. а ми купимо верблюда. От так просто.
Запитання: Чого нам в Тернополі не вистачає до повного щастя? Відповідь: ВЕРБЛЮДА!!!
На черговому засіданні Постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, я, пам’ятаючи долю попереднього верблюда, який жив в зоокутку голосував проти виділення таких величезних коштів для купівлі верблюда. Хоча інші члени комісії мали з цього питання іншу думку і проголосували ЗА. Але то вже зовсім інша історія", – написав Нитка.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький