ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тернополі нацгвардійці тренувалися знешкоджувати диверсантів

В Тернополі віфдбулися тактичні тренування бійців Національної Гвардії
Depo.Тернопіль
29 лютого 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
У Тернополі нацгвардійці тренувалися знешкоджувати диверсантів
У Тернополі нацгвардійці тренувалися знешкоджувати диверсантів

У Тернополі бійці Національної гвардії України взяли участь у тактичних навчаннях з відбиття нападу диверсійних груп, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на повідомлення прес-служби Національної Гвардії України в Фейсбуці.

За даними відомства, нацгвардійці, зокрема, вчилися тримати оборону адміністративних будівель.

"До Тернополя проникли диверсанти. Вони намагаються захопити адміністративні будівлі, посіяти хаос серед людей і, врешті-решт привести своїх ватажків до влади. На заваді їм стали бійці місцевого підрозділу Національної гвардії України, які успішно відбили атаку диверсантів. Це лише легенда. І щоб такий сценарій у нашому краї не реалізувався – а варто нагадати, що сталося два роки тому у східних областях України, – волонтери у рамках військово-патріотичного вишколу "Захисти свій дім" для бійців Національної гвардії провели тактичні навчання", - повідомили в прес-службі.

"Інструкторський склад вишколу "Захисти свій дім" зараз на постійній основі співпрацює з бойовими підрозділами Нацгвардії. Ми допомагаємо хлопцям готуватися – проводимо заняття з бойової та психологічної підготовки. Також працюємо з деякими підрозділами Збройних сил та обласного управління поліції. Такі заняття у нас проходять кожного тижня. Ми стараємось допомагати, чим можемо – і нацгвардійцям, і поліцейським, і військовим", - коментує Микола Більчук, засновник вишколу "Захисти свій дім".

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький