У Тернополі розглянули концепцію розвитку аеропорту (ФОТО)

Депутати облради мають ще затвердити проект реконструкції аеровокзалу аеропорту "Тернопіль", що передбачає 22 млн грн

Концепцію розвитку аеропорту "Тернопіль" обговорили перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак, заступник директора з інвестицій ТОКП "Фірма "Тернопільавіаавтотранс" Василь Луців та в.о. начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та державного господарства Тернопільської ОДА Леся Серетна, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Мета концепції - задоволення потреб регіону у стабільному розвитку авіаційної галузі та відповідної інфраструктури за міжнародними стандартами.

За словами Івана Крисака, Тернопільщина має унікальне географічне розташування та значний потенціал для здійснення пасажирських і вантажних авіаперевезень .

"Завдяки реалізації концепції розвитку аеропорту "Тернопіль" збільшиться кількість авіаперевезень, зросте обсяг надходжень до місцевого та державного бюджетів, створюватимуться нові робочі місця. Аеропорт зможе залучати авіаперевізників та туроператорів для виконання міжнародних та внутрішніх рейсів. Це широкі можливості для залучення фінансових інвестицій для розвитку регіону, бізнесу і туризму," - переконаний Іван Крисак.

Проект реконструкції аеровокзалу аеропорту передбачає 22 млн грн. Заплановані реконструкція фасаду аеровокзалу та внутрішніх приміщень, шатрового даху із подальшим розташуванням сонячної системи на даху.

Концепцію схвалили під час засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. Після цього її розглянуть на сесії обласної ради.

Нагадаємо, цього літа обласне комунальне підприємство "Тернопільавіаавтотранс" отримало 2 млн грн на загорожу аеропорту. Задля відновлення польотів у файному місті ще торік Тернопільська міська рада спільно з обласною створили нове комунальне підприємство.

Свого часу тернопільський аеропорт вже пропонували перетворити у базу НАТО, здати в оренду за одну гривню та відкрити для лоукостера Ryanair

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль