У Тернополі  стартує ІІ Всеукраїнський форум "КіноХвиля"

Впродовж трьох днів проводитимуть майстер-класи, допрем'єрні та прем'єрні покази українських кінострічок

Сімнадцятого грудня у Тернополі стартує ІІ Всеукраїнський форум "КіноХвиля", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Медіатор".

Три дні проводитимуть майстер-класи, допрем'єрні та прем'єрні покази українських кінострічок.

"Ми свідомо обрали форму кінофоруму, який стане майданчиком професійного обміну досвідом для сценаристів, продюсерів, режисерів. У рамках форуму відбудеться декілька кастингів та майстер-класів для професійного середовища. До нас приїде понад п'ятдесят гостей," - каже очільник творчого об'єднання "КіноХвиля" Леонід Бицюра.

Під час форуму тернополяни зможуть зустрітися з відомими кіноакторами, продюсерами, режисерами. У ці дні - прем'єра першого фільму, знятого у Тернополі за кошти Держкіно "Поза зоною".

Також тернопільськими вулицями курсуватиме незвичайний тролейбус. Його оформлять на тему кіно. У майбутньому в ньому можна буде проводити зйомки кінофільмів.

"Ми вирішили як "КіноХвиля", "КіноКомісія" не стояти осторонь, ми оформимо один з тернопільських тролейбусів у вигляді пересувної локації. Ззовні - намальована кінострічка, а в середині розмістимо фотогалерею з історією кіно. Замість реклами на екрані в тролейбусІ транслюватиму різноманітні трейлери фільмів, які уже вийшли чи незабаром вийдуть," - каже учасник творчого об'єднання "КіноКомісія" Антон Марчевський.

Усі заходи заплановані на трьох локаціях: Палаці Кіно, УД "Перемога" та бібліотека-музей "Літературне Тернопілля".

Нагадаємо, у Хмельницькому обласному художньому музеї започаткували новий арт-проект - кіноклуб "Візія".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль