ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тернополі тривають навчання військових медиків

Навчаються санінструктори, керівники медичних пунктів та начальники медичних служб Національної гвардії Західного регіону України
Depo.Тернопіль
11 лютого 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
У Тернополі тривають навчання військових медиків
У Тернополі тривають навчання військових медиків

"Тактична медицина в умовах бойових дій", — такою є назва тренінгу, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в Тернопільській області.

Його учасники – санінструктори, керівники медичних пунктів та начальники медичних служб Національної гвардії Західного регіону України.

Тренінг стартував на базі кафедри медицини катастроф Тернопільського медуніверситету.

У абсолютній необхідності таких навчань переконані всі їх учасники.

"Проведення таких навчань є вкрай необхідними, аби ті, від кого залежить порятунок життя солдат та офіцерів на передовій, могли діяти не лише професійно в плані надання медичної допомоги, а й вміли орієнтуватися на місцевості, могли повідомити свої координати. Знання з військової типографії – для медиків та санінструкторів такі ж важливі, як і для решти учасників бойових дій", - коментує старший викладач кафедри, підполковник у відставці Микола Ярошенко.

Щоб рятувати, потрібно знати наслідки дій різного роду озброєння. Які травми отримує боєць від розриву міни і яка медична допомога потрібна у цьому випадку. Тут важливо навіть правильно підійти до пораненого, аби й себе не наразити на небезпеку.

У доцільності проведення занять з тактичної медицини переконаний і начальник медичної служби військової частини № 4114 Національної гвардії, що дислокується у Львові.

Петро Рябченко розповідає, що до бойових дій, які розпочалися на Донбасі у 2014 році, медицина, як і суспільство загалом виявилися не готовими.

Тож вважає, що навчатися ніколи не пізно, тим паче, якщо це врятує чиїсь життя.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький