У Тернополі відкрили оновлений, проте недореставрований, автовокзал

Більше 2,5 років триває реконструкція

Вже сучаний зал очікування у одній з найбільших транспортних артерій Тернополя чекає пасажирів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на BezTaby.

У Тернополі відкрили оновлений, проте недореставрований, автовокзал - фото 1

Модерний та просторий автовокзал Тернополя наразі працює упівсили: ремонт не провели ще у кімнатах інвалідів, матері і дитини, зонах відпочинку водіїв, невдовзі, обіцяють, підключать wi-fi.

У Тернополі відкрили оновлений, проте недореставрований, автовокзал - фото 2

"Ми ще не розібрали паркан із одного боку автовокзалу, адже від завтра ремонт продовжується, - каже генеральний директор ТОВ "Тернопільавтотранс" Лілія Бутрин. – За літо, думаю, ми закінчимо все."

У Тернополі відкрили оновлений, проте недореставрований, автовокзал - фото 3

Втім, пасажири вже можуть скористатися послугами продажу квитків, камерою схову, мед кабінетом, отримати інформацію про відправлення автобусів та вартість квитків із електронного табло. Зал очікування оновленого автовокзалу теплий, працює вентиляція. Другий поверх частково службовий, частково зданий під офіси.

У Тернополі відкрили оновлений, проте недореставрований, автовокзал - фото 4

"Ремонт проводили за власні кошти нашого підприємства та інвестиційні кошти, – розповідає пані Лілія. – Суму вкладених фінансів ще не можу назвати, бо маємо певні зобов’язання перед підрядниками, але кошти немалі пішли. Зараз ми почнемо розбирати тимчасовий зал очікування і продовжимо другу частину реконструкції. Будемо ремонтувати зони відстою автобусів, зони посадки і висадки пасажирів, посадочні платформи."

Середній пасажиропотік тернопільського автовокзалу становить 4,5 тис. пасажирів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль