У Тернополі замайорів прапор ВМС Збройних Сил України

Підтримати українських військовополонених моряків вирішили в мерії Файного міста

У День Збройних Сил України та на знак підтримки українських військовополонених моряків перед будівлею Тернопільської міської ради підняли прапор Військово-морських сил Збройних Сил України, повідомляє Depo.Тернопіль.

"Ми висловлюємо шану та повагу нашим морякам за їх вірну службу українському народу та високий моральний дух. У цей день бажаємо усім нашим військовим повернутися додому живими і неушкодженими," - наголошує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Бойовий прапор Військово-Морських Сил, який майорів на щоглі протичовнового корвету "Тернопіль" до останньої хвилини його силового захоплення Росією у 2014 році, був переданий Тернопільській міській раді помічником командира корвету капітан-лейтенантом Олексієм Кириловим. Того дня моряки також передали прапор міста Тернополя, що зберігався на кораблі, вимпели та відзнаки участі корвета у різних навчаннях і службах, реліквії з історії життя корабля та екіпажу.

Нагадаємо, сьогодні знамено ВМС ЗСУ вивісили й на приміщенні Хмельницької міськради. Аналогічні акції в підтримку полонених моряків з підняттям прапора ВМС ЗСУ відбулися й в Києві, Кропивницькому, Херсоні, Одесі, Вінниці, Запоріжжі. Підняли стяг моряків і буковинські прикордонники.

Так українці реагують на події 25 листопада, коли російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль