Уся поліція Тернопільщини в березні працюватиме посилено без вихідних та відпусток

На період проведення виборчої кампанії поліція працюватиме у посиленому режимі

Про це повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу обласної поліції.

Як заявив очільник поліції Тернопільщини Олександр Богомол, у найближчому майбутньому одним з основних питань, на яке звертатиметься посилена увага, будуть майбутні вибори. Першочергове завдання правоохоронців - законність, прозорість, вчасне реагування, прийняття швидких законних рішень по зверненнях щодо порушень виборчого законодавства.

"Підтримання порядку в період перед виборами, взаємодія з громадськими організаціями, які братимуть участь в виборах, як спостерігачі, консультанти, представниками кандидатів в президенти. Взаємодія повинна бути зі всіма. Поліція аполітична і це основне правило, яке ніхто порушувати не буде", - наголосив Богомол.

На охорону громадського порядку на час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці. Одні чергуватимуть на дільницях, а інші працюватимуть над розкриттям усіх правопорушень, які реєструватимуться під час передвиборної кампанії та у день виборів.

"Остання декада березня - весь особовий склад поліції буде переведений на посилений варіант несення служби, будуть відкликані усі з відпусток і будуть всі залучені до несення служби. Плануйте уже розрахунок сил та засобів, які у нас будуть. Усі, хто повернуться з зони ООС також залучатимуться до охорони громадського порядку і забезпечення виборів на дільницях", - резюмував правоохоронець.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #поліція