ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В одному з вишів Тернопільщини виявили "мертві душі"

Студенти "вчилися" і здавали сесії, перебуваючи безвиїзно за кордоном. Мало того, - вони ще й вчилися за державний кошт
Depo.Тернопіль
9 березня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
В одному з вишів Тернопільщини виявили "мертві душі"
В одному з вишів Тернопільщини виявили "мертві душі"

Грандіозну схему так званого "дистанційного" навчання виявили у Кременецькій академії імені Тараса Шевченка.

Як дізналися активісти, в цьому ВНЗ студенти здають сесію і вчаться в той час, коли їх навіть фізично немає в країні, передає Depo.Хмельницький з посиланням на допис голови первинної організації профспілки "Трудова солідарність" в Академії Лідії Макаренко-Іванюти у Facebook.

"Гоголівські персонажі переслідують Кременецьку академію вже давно, варто згадати минулорічну "нагло" закриту справу щодо викладачів, які не з’являлись у навчальному закладі, а "дружили" із Кременецькою академією трудовими книжками. І ось знову вилізла детективна історія з "мертвими душами".

Керівництво академії, вводячи в оману викладачів, використовуючи адміністративний тиск і хитрість, провернуло аферу із студенткою, котра під час здачі низки екзаменаційних сесій перебувала безвиїзно закордоном, також є непідтверджена інформація, що дана особа навчалась за державний кошт.

Із незрозумілих причин студентка була відрахована напередодні Державних іспитів, можливо у зв’язку із переводом в інший навчальний заклад, чи спрацював здоровий глузд і її побоялись ввести у ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти), а можливо злякались революційних подій в державі. Невідомо", – пише голова профспілки.

Жінка звернулась із заявою до поліції, де порушили карну справу і проводять розслідування.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький