UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вердикт копів: Місячне обстеження доріг Тернопільщини виявило тисячі порушень

Більшість недоліків стосуються утримання доріг державного значення

Вердикт копів: Місячне обстеження доріг…

Працівники патрульної поліції завершили осінній комісійний огляд доріг, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією перс-служби відомства.

Впродовж жовтня співробітники відділення безпеки дорожнього руху разом з представникам служб автомобільних доріг, комунальних організацій провели щорічний осінній комісійний огляд доріг, вулиць та залізничних переїздів.

У ході обстеження на дорогах державного та місцевого значення виявили 11837 недоліків, з яких 4907 на територіальних автомобільних дорогах.

На 67 ділянках мали місце вибоїни та ямковість, на 1074 ділянках просадки та нерівності покриття, а також ямковість, 281 ділянка - з напливами і 311 ділянок - з колійністю проїзної частини, відсутні або потребують заміни - 2587 дорожніх знаки.

На дорогах державного значення залишається відсутніми більше 3420 п.м транспортних огороджень, а також на 40 ділянках мають місце недоліки в їх утриманні. Перед транспортними огородженнями, на примиканнях, штучних спорудах та небезпечних ділянках відсутні 2189 сигнальних стовпчиків, на 855 ділянках мають місце недоліки в утриманні узбіч, на 547 ділянках виявлено руйнування кромки проїзної частини та на 529 ділянках насадження ростуть ближче нормативної відстані від краю проїзної частини.

У ході проведених обстежень вулично-дорожньої мережі у Тернополі з'ясували, що влаштування додаткового освітлення потребують ще 64 пішохідних переходи.

За виявленими відхиленнями від норм видали 27 вимог (приписів) на ліквідацію недоліків.

Нагадаємо, шляховики завершили ремонт обходу Тернополя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook