ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віце-прем'єр-міністр долучився до відкриття інклюзивно-ресурсного на Тернопільщині

Від імені Уряду В'ячеслав Кириленко привітав дітей та вчителів

Depo.Тернопіль
11 вересня 2018 18:45
ФОТО: depo.ua

В'ячеслав Кириленко під час робочого візиту в Тернопільську область взяв участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру в місті Шумськ, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби Урадового порталу.

"Цього року ми надали більше півмільярда гривень на цільову субвенцію для місцевих бюджетів на розвиток інклюзивної освіти. Це питання і надалі буде на порядку денному Уряду. У нас є стратегічне завдання, щоб кожна дитина з особливими потребами не відчувала дискомфорт. До того ж є велика ініціатива дружини Президента Марини Порошенко щодо розвитку інклюзивної освіти, що набуває все більших обертів в країні", - сказав Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко.

У новому центрі з сучасним інтерактивним обладнанням, яке дає можливість розвивати у дітей пізнавальні процеси та підвищувати мотивацію до навчання, розпочали заняття 46 дітей.

Інклюзивно-ресурсний центр Шумської міської ради надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають або навчаються на території Шумської ОТГ. Центр розміщений на базі Шумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Нагадаєм, нещодавно на Хмельниччині маже 80 дітей не допустили до навчання в школі-інтернаті

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook