ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителів Тернополя закликають вакцинуватися від дифтерії

Влада міста переконує - вакцин достатньо, аби щепити усіх бажаючих

Depo.Тернопіль
15 лютого 2018 15:54
ФОТО: depo.ua

У Тернополі є достатньо вакцин від дифтерії, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Відповідно до даних Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, поки що у Тернополі випадків захворювань на дифтерію не зафіксовано. Проте, щоби захиститися від небезпечного вірусного захворювання, медики рекомендують провести вакцинацію для дітей та ревакцинацію для дорослих. Вакцини у місті є достатньо.

На 2018 рік у Тернополі заплановано провести щеплення дітей віком 2 місяці комбінованою вакциною проти кашлюку, дифтерії та правцю, у 4 місяці, 6 місяців та 16 років. Також вакцинацію проводитимуть дорослому населенню віком 26, 36, 46, 56, 66 років.

Усі бажаючі особи віком від 18 років, в яких від останнього щеплення пройшло більше 10 років, можуть звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання і після огляду лікаря, при відсутності протипоказань, отримати щеплення від дифтерії і правцю.

Довідково:

Дифтерія - це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передавання збудника, що характеризується ураженням ротоглотки та дихальних шляхів, рідше шкіри, з розвитком фібринозного запалення в місці проникнення збудника, а також токсичним ураженням серцево-судинної й нервової систем, нирок.

Читайте також: Нова небезпека: Лікарі закликають вакцинуватися від дифтерії.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook