Артилеристи з Тернопільщини відбивали наступ ворога - навчальний (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Військовослужбовці протитанкової батареї в рамках занять з вогневої підготовки провели стрільби зі штатного озброєння

Артилеристи з Тернопільщини відбивали на…

Фото Юрій Кульпа

У зоні проведення Операція об'єднаних сил артилеристи однієї з бригад оперативного командування "ЗАХІД" тренувалися відбивати можливий наступ ворога, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-офіцера Юрія Кульпи.

Військовослужбовці протитанкової батареї в рамках занять з вогневої підготовки провели стрільби зі штатного озброєння - 100-мм протитанкової гармати МТ-12 "Рапіра". Розрахунки влучали прямою наводкою в умовну ворожу бронетехніку.

Снайперка, як ще називають "Рапіру" влучала в "яблучко" з першого разу, немов зрешетила ціль точним попаданням. Варто відзначити, що майже усі військовослужбовці мають чималий бойовий досвід, адже виконують свої обов'язки вже не перший рік у тому числі в АТО/ООС.

Згодом командир дозволив своїм підлеглим попрацювати вільно, де кожна обслуга без загальної команди відпрацьовувала по цілях, аж до повного знищення танків. Таким чином артилеристи закріпили свої навички у прийнятті рішення, чітко виконували завдання згідно визначених посадових обов'язків у складі своїх розрахунків.

Нагадаємо, гармаші продовжують відточувати злагодженість підрозділів - артрозвідники опановують сучасну техніку, тренуючись і вдень, і вночі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook