Барна хоче створити комунальне підприємство для ремонту доріг

Очільник Тернопільської облдержадміністрації готується до прийому доріг на місцеві баланси

З ініціативою створення нового КП, що опікувалося б ремонтом і будівництвом доріг, виступив очільник Тернопільщини Степан Барна під час засідання колегії ОДА, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Репортер".  

"У зв’язку з прийняттям закону України Про дорожній фонд, з 1 січня 2018 року дороги місцевого та обласного значення відійдуть у наше розпорядження. Ми самі будемо здійснювати їх ремонт і нести відповідальність за його якість. До цього потрібно готуватися. Але потрібно розуміти одну річ: чи готова до цього комунальна служба області, чи готові до цього територіальні громади та облавтодор? Чи є у нас у наявності грейдери, асфальтоукладчики та інші технічні засоби, зрештою –кваліфіковані люди, які можуть виконувати ці роботи. Вже зараз потрібно сідати і думати над створенням комунальних служб, котрі будуть, у зв’язку з децентралізацією і прийняттям закону Про дорожній фонд, займатися обслуговуванням доріг обласного і місцевого значення," - зазначив очільник області.

За словами Степана Барни, зараз обласна адміністрація і облрада опрацьовують можливість створення комунального підприємства області, яке буде здійснювати ремонт і будівництво доріг на Тернопільщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль