Четверту річницю створення відзначила 44 окрема артилерійська бригада з Тернопільщини (ФОТО)

Гармаші здобували досвід безпосередньо в боях і вже скоро "боги війни" стали легендарним підрозділом

9 вересня 2014 року на Яворівському полігоні сформувалася нова, але вже зовсім скоро легендарна 44 окрема артилерійська бригада, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Юрія Кульпи.

До її складу увійшли мотивовані люди, справжні патріоти, добровольці, учасники Революції Гідності. Усіх їх об'єднало одне бажання - захистити свою Батьківщину і перемогти її ворогів. Майстерність мобілізованих бійців та кадрових військових відточувалася в одній команді з кожним днем, з кожним пострілом. Ще вчора люди різних професій, а сьогодні гармаші, набували досвід безпосередньо в боях.

Високий рівень ефективності роботи української артилерії "Боги війни" довели під час Дебальцевської операції та боїв за Донецький аеропорт. Червоний Партизан, Озерянівка, Нелипівка, Артемове, Новгородське, Дзержинськ, Зайцево, Вуглегірськ, Логвінове, Горлівка - це не повний перелік участі в боях поблизу цих населених пунктів. На жаль не обійшлось без втрат побратимів.

Воїни, які до останнього подиху боронили землю віддали своє життя, залишившись відданим військовій присязі. Їх імена сьогодні викарбувані на гранітній стелі пам'яті загиблим, яка встановлена у військовій частині і назавжди внесені у списки особового складу військової частини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль