Цирк поїхав - верблюд лишився: У Тернополі в снігах розгулює двогорбий

На Тернопільщині мандрівний цирк покинув на стадіоні верблюда

Мандрівний цирк покинув у Хоросткові Гусятинського району на стадіоні верблюда, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацію у Facebook громадської організації UAnimals.

Інцедент викликав хвилю обурення у соціальних мережах. Люди шукають шляхи, як допомогти тварині.

"Як так?! Покинули і поїхали - притягнути до відповідальності конкретно цирк і засудити за таке ставлення, " - пише одна з дописувачок.

Інший же вважає, що тварині на волі буде краще: "Те, що залишили, з однієї сторони не так вже і погано, адже якщо не повернуть назад - циркові муки для нього закінчились. Головне, щоб знайшли місце з нормальними умовами (кращими, ніж були) і, звичайно, не новий цирк".

"Шановні, верблюда потрібно погодувати сіном, дати води і завезти під прикриття, як мінімум, щоб не змок. Якщо немає зоопарка, потрібно звернутися до місцевої влади," - радить ще одна жінка.

"Готуються депутатські запити. Якщо це правда, то в Україні ще й вчергове наплювали на закон. Усім по барабану: від Мінкульту до Мінеко. Натомість, в парламент планують вносити правки, що повернуть шапіто у правове поле", - пише засновник зоозахисної ініціативи UAnimals Олександр Тодорчук.

Нагадаємо, а у Кривому Розі у цирку помер лев.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #тварини